"TVOM SINU NEĆEMO DOZVOLITI DA ZABORAVI KAKVOG OCA JE IMAO!" Ivan iz okoline Petrovca na Mlavi pre samo tri meseca postao otac, supruga mu uputila potresne reči!
Ivan tragično poginuo dok je popravljao prikolicu na kamionu.
Foto: Tanjug/S. RADOVANOVIĆ/Društvene mreže/Schutterstock/Art Konovalov
Društvene mreže preplavljene su tužnim oproštajima od Ivana T. (38) iz Kladurova kod Petrovca na Mlavi, koji je prekjuče tragično nastradao tokom popravke kamionske prikolice.
Nesreća se, podsetimo, dogodila u ponedeljak popodne u selu Kamenovo kod Petrovca na Mlavi kada je, navodno, došlo do pucanja vazdušnog jastuka na kamionu koji je pritisnuo karoseriju koja je iznenada pala i priklještila nesrećnog muškarca. Od siline udarca on je preminuo na licu mesta.
- Voljeni nikad ne umiru. Živećeš večno - napisala je neutešna Ivanova supruga sa kojom je pre tri meseca dobio dete.

Foto: Društvene mreže
Ispod ove objave samo su se nizali tužni komentari u kojima joj rođaci, prijatelji i poznanici izjavljuju saučešće.
- "Počivaj u miru, dobri naš", "Saučešće porodici, izgubili smo velikog Ivana", "Ovo je strašno što se desilo, pozdravi mi ujko mamu i brata", "Sada su među anđelima i na nekom boljem mestu", "Široki ti rajski putevi dobri čoveče. Nikada te nećemo zaboraviti", "Čuvamo uspomene na tebe i tvom dečaku nećemo dozvoliti da zaboravi kakavog divnog oca je ima" - samo su neki od oproštaja koji se mogu pročitati na društvenim mrežama.
Kako nam je ranije ispričao poznanik nastradalog, tragedija se dogodila u trenutku.
Foto: Shutterstock/Bojan Pešić

- Pukao je vazdušni jastuk i pritisnuo karoseriju koja je pala. Težina ga je pritisla, bilo je dosta krvi... Ivanov brat pokušao je da mu pomogne. Dozivao je pomoć, hvatao se za glavu, kažu da je bilo strašno, bukvalno mu je stradao pred očima. Nažalost sve se desilo u trenutku i nije mogao da mu pomogne, to ga je verovatno slomilo. Bespomoćno je, u šoku pokušavao da ga povrati, da mu pomogne, ali nije mu bilo spasa, povrede koje je zadobio bile su teške - objasnio je ranije poznanik Ivana za Kurir.
Istraga povodom tragedije je i dalje u toku i ona će utvrditi kako je tačno došlo do nesreće sa smrtnim ishodom.
(Kurir)
Bonus video:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)