MALOLETNICI NOŽEM NAPALI OSOBU NA JUGU SRBIJE! Policija uhapsila počinioce!
Istraga je u toku i biće utvrđene sve okolnosti pod kojima je došlo do ovog napada.
Foto: Shutterstock/ Elnur
Trojica maloletnika uhapšena su juče u Gnjilanu zbog sumnje da su počinila krivično delo nanošenje lakih telesniha povreda tako što su, kako se sumnja, napala i oštrim predmetom povredila jednu osobu.
Napad se dogodio u četvrtak 9. oktobra u večernjim satima, oko 21.40 časova, a sumnja se da su maloletnici fizički napali žrtvu, pri čemu su joj nožem naneli povrede.

Foto: Shutterstock/Skrypnykov Dmytro
Prema zvaničnom policijskom izveštaju, slučaj je kvalifikovan kao "lake telesne povrede".
Hitna pomoć je odmah izašla na lice mesta, a povređeni je odmah prebačen u najbližu zdravstvenu ustanovu, gde mu je ukazana medicinska pomoć.
Dva dana nakon incidenta, 11. oktobra, policija je uhapsila trojicu maloletnika koji se sumnjiče za napad. Nakon saslušanja u prisustvu nadležnih organa i po nalogu tužioca, oni su privedeni u pritvor.
Istraga je u toku i biće utvrđene sve okolnosti pod kojima je došlo do ovog napada.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)