UHAPŠEN MUŠKARAC SA POTERNICE U TUTINU! Evo šta je sve policija našla nakon pretresa stana!
On za sada nije zadržan u pritvoru.

Foto: shutterstock/Dusan Petkovic
U dvema odvojenim policijskim akcijama sprovedenim 16. maja, pripadnici Policijske stanice Tutin zaplenili su vatreno oružje i uhapsili osobu za kojom je bila raspisana poternica, potvrđeno je za portal "Sandžak Danas" iz izvora bliskih istrazi.
Tokom pretresa stana i pratećih prostorija koje koristi Z.N. (23), policijski službenici pronašli su dva pištolja, koja su odmah poslata na balističko veštačenje. Protiv Z.N. će, nakon pristizanja rezultata analize, biti odlučeno o daljem postupanju. On za sada nije zadržan u pritvoru.

Foto: Shutterstock/Max Sky
Istog dana, u odvojenoj akciji, pripadnici tutinske policije lišili su slobode Dž.R. (31) iz Tutina, za kojim je bila raspisana poternica. Hapšenje je sprovedeno bez incidenata, a lice je odmah privedeno nadležnim organima.
Policijska uprava u Tutinu nastavlja intenzivne aktivnosti na terenu, sa ciljem suzbijanja svih oblika kriminala i obezbeđenja bezbednosti građana.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)