KRVNIČKI PRETUKAO MLADIĆA NA USKRS! Uhapšen maloletni napadač iz Leskovca

Hronika

22.04.2025

21:54

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Sedamnaestogodišnjak je osumnjičen za krivično delo teška telesna povreda

KRVNIČKI PRETUKAO MLADIĆA NA USKRS! Uhapšen maloletni napadač iz Leskovca

Foto: Shutterstock/Nenad Nedomački/Nikifor Todorov/Daniel Tadevosyan, Wikimedia/Srđan Popović

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su jednog sedamnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda, saopšteno je večeras iz MUP-a.

On se sumnjiči da je, nakon kraće rasprave na Vaskrs, na parkingu jednog kafića u centru Leskovca, više puta rukama udario u predelu glave devetnaestogodišnjeg mladića i naneo mu teške telesne povrede.

Oštećeni mladić zbrinut je u Opštoj bolnici u Leskovcu, a zatim prevezen u Klinički centar u Nišu na dalje lečenje.

- J. M. (20) primljen je sinoć i poslat je na Neurohirurgiju u 22.45 sati u UKC Niš. Rađena je dijagnostika, ima prelom lobanje i hematom mozga, kao takav životno ugrožen poslat je za Niš - rekli su tada iz leskovačke bolnice.

Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom Višem javnom tužilaštvu u Leskovcu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading