ŽENA PRETILA DEKANKI FILOZOFSKOG FAKULTETA TOKOM PROTESTNE ŠETNJE U NIŠU! Prepoznala je na video-snimku!
Natalija Jovanovič, nakom ukazane lekarske pomoći, zadržana je na odeljenju kardiologije u bolnici u Nišu

Foto: Radule Perisic/ATAImages
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu doveli su u službene prostorije žensku osobu za koju se sumnja da je oko 14.15 časova tokom protestne šetnje u Nišu uputila pretnje Nataliji Jovanović, dekanki Filozofskog fakulteta u Nišu.
Naime, danas u 15.30 časova, u službene prostorije PU Niš, pristupila je Jovanović Natalija, dekanka Filozofskog fakulteta u Nišu i prijavila da joj je danas, oko 14.15 časova na uglu ulica Bulevar Nemanjića i Vojvode Tankosića, dok se nalazila u protestnoj šetnji, prišla nepoznata ženska osoba koja joj je verbalno pretila, a potom se udaljila.
Obavešteno je OJT u Nišu koje je naložilo da se prikupe obaveštenja od prijavioca i svedoka i pregleda video nadzor ako postoji na tom mestu.
Zadržana u bolnici

Foto: Facebook/Filozofski fakultet u Nišu, Printscreen/Nova S, Printscreen
Nakon ukazane medicinske pomoći, Jovanović Natalija je zadržana na odeljenju kardiologije - koronarna jedinica KC u Nišu, radi opservacije.
Policijski službenici obavili su razgovor sa Natalijom Jovanović na odeljenju kardiologije i tom prilikom pokazali joj snimak koji su na internet portalu objavile "Južne vesti", koji je objavljen drugim povodom i ona je potvrdila da se na snimku nalazi ženska osoba koja joj je pretila.
Takođe, proverama je ustanovljeno da je Natalija u 15.30 časova pristupila u prostorije PU Niš, radi prijave događaja koji se dogodio u 14.15 časova, a da je u periodu oko 15.10 časova držala govor na bini ispred okupljenih građana na protestu.
Policija nastavlja rad na utvrđivanju svih činjenica i okolnosti.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)