''RASKOMADALI SMO TELO!'' Jezivo priznanje brata nestaloj devojčicinog UBICE pred smrt!
Dalibor Dragijević je pred smrt priznao policiji da su Dejan, on i njihov otac raskomadali nestaloj devojčicino telo.

Foto: Društvene mrežeVladimir Lukić
Dejan Dragijević je po sopstvenom priznanju usmrtio dvogodišnju nestala devojčica 26. marta kada ju je Srđan Janković najpre službenim automobilom udario, a zatim ju je Dejan koji je bio na suvozačevom mestu udavio i usmrtio.
On je na saslušanju ispričao da je nestaloj devojčici stavio jednu ruku preko usta, dok ju je drugom davio dok nije prestala da diše. Takođe, on je rekao da su mu da premesti telo dva dana kasnije pomogli brat Dalibor Dragijević i otac Radosav Dragijević.

Foto: Facebook
Prema nezvaničnim informacijama, njih trojica su u svojoj porodičnoj kući navodno raskomadali telo, što je Dalibor Dragijević pred smrt priznao policiji i do detalja ispričao šta su njih trojica uradili sa telom.
Kako je rekao, oni su nestaloj devojčicino telo raskomadali na delove, sakrili ga, a onda se otac vratio i premestio delove tela na samo njemu znanu lokaciju.
Foto: Facebook
Iako je njegov sin Dalibor priznao pre nego što je umro kakav su monstruozan čin izvršili on, njegov brat i otac. Radosav Dragijević odbija da kaže policiji gde je ostavio delove tela male nestale devojčice.
- Nikada vam neću reći gde sam je ostavio - rekao je on, saznajemo nezvanično.
Podsetimo, dvogodišnja nestala devojčica nestala je 26. marta kada se u dvorištu porodične kuće njene majke Ivane Ilić, igrala sa svojim starijim bratom. Kako je rekla Ivana, sin joj je zatražio vodu zbog čega je ona otišla do automobila, a kada se vratila deteta nije bilo.
Od pomenutog dana, potraga za nestalom devojčicom traje danonoćno.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (4)
Mikec
13.04.2024 06:45
Visio bi ti meni obešen za j..a pa bi priznao. Ovako policija samo troši nerve i vreme koje se plaća. Samo konopac oko j..a i pevao bi kao slavuj. Monstrum
Zoran
13.04.2024 09:22
Čuj neće! Pa mnogi su mislili da neće.
Prle
13.04.2024 20:11
Prepustite ga BELIVUKU,PROPEVACE ZA MAX. 5'. I SLUCAJ RESEN. A " ONOG " ŹARKA POPOVICA "IZBACITE IZ STUDIJA" , JER SE MNOGO PRAVI LUD. KAO ON NEMA NI O CEMU POJMA !!! ILI GA POSALJITE U POŹAREVAC "NA DOSKOLOVAVANJE". TAMO RADE SPECIJALISTI ZA TAKVE "SLUCAJEVE".
Daca
13.04.2024 22:46
Pa to ni u horor filmovima nema..Koji je sledeci scenario sto cete da smislite da lazete narod..