Nakon raskida sa Teodorom, ANĐELU SE DESILO I OVO!
I nakon rijalitija "zadruga" Anđelo Ranković je još uvek u žiži interesovanja medija!
Foto: printscreen/TVPinkAnđelo je iz "Zadruge" izašao u velikoj ljubavi sa pevačicom Teodorom Džehverović, a u rijalitiju su važili za jedan od najskladnijih parova.
Međutim, ubrzo nakon završetka rijalitija, došlo je do raskida koji je šokirao celu naciju, a zatim je došlo i do javnih prepirki između njega i porodice bivše drage - majke Gordane Džehverović, koja mu je takođe bila cimerka.
Ali tu nije kraj! Nakon što se čitava bura slegla, Anđela su sustigli novi problemi.
Foto: printscreen/instagram.com/andjelo7Na društvenoj mreži Fejsbuk pojavio se profil sa Anđelovim imenom, prezimenom i fotografijama na kojima je on golišav. Čim je primetio profil, oglasio se na svom Instagram storiju i preneo poruku svim svojim fanovima, ali i široj javnosti.
- Fejsbuk ne koristim, niti je ovo moj profil. Ko može i ko je na Fejsbuku neka prijavi. Hvala - napisao je on preko printscreena spornog profila.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (1)
Miki
14.08.2018 12:38
Ima na desetine laznih profila sa imenom Kija Kockar a licno ona ne moze da postavi svoj profil.