TEODORA PROGOVORILA PRVI PUT POSLE RASKIDA: Evo šta je rekla

Republika.rs

Autor: Telegraf, Republika

Elita 9 | Farmeri

09.08.2018

23:50

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Rijaliti par Teodora Džehverović i Anđelo Ranković početkom avgusta završili su svoju ljubavnu romansu. Iako su se u Zadruzi često svađali, na kraju riijalitija izašli su kao srećan par. Raskid je teško pao i Anđelu i Teodori, pa se pevačica posvetila poslu, a maneken trenutno boravi u Španiji.

RepublikaFoto: youtube.com/Zadruga Official
Teodora Džehverović

Teodora je za Telegraf.rs u prvom intervju nakon raskida otkrila šta se desilo i kakva su njena trenutna osećanja prema Rankoviću.

- Teško mi je, ali šta da radim, guram i idem dalje, ovako je najbolje za sada. Naravno da i dalje volim Anđela, kada bih rekla da ga ne volim lagala bih sebe – rekla je Džehverovićeva, ali uprkos tome bila je nasmejana na promociji Sanjine i Anine pesme.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (1)

Loading
kole

10.08.2018 00:40

Lazljivica!!!

Odgovori 11 0