OVAKO JE ANABELA POKAZALA SREDNJI PRST: Svađa Atijasove i Matore obeležila noć!
Anabela Atijas i Jovana Tomić Matora sinoć su imale svađu o kojoj će se sigurno dugo govoriti. Sve je počelo kada je voditeljka superfinala rijalitija "Zadruga", Dušica Jakovljavić zamolila Jovanu da otkrije kakve je preteće poruke dobila.
Foto: youtube.com/Zadruga Official- Meni ne može niko da preti, ja sam ispala fer i korektna! Ne može meni niko da šalje slike! - vikala je Matora.
- Moraćeš da objasniš kakav si ti to frajer bila, da ćutiš, a nećeš da kažeš! Ono što ti nemaš, ona će da nađe za dva dana. Bila si davno na mom nastupu i jadna kao ker skakala kraj nas. Dva puta u životu smo je sreli, Luna i Matora nikada nisu bile prijateljice - rekla je Anabela.
Da li da budem šmeker sada ili da i dalje progovorim? - pitala ju je Matora.
- Ajde! - izazivala je Anabela besno.
- Hoćeš?! Jesi sigurna?!
- Ajde! - potvrdila je Matoroj.
Foto: youtube.com/Zadruga Official
Da pričam?! Sanja zna za to, ali nisam htela iz poštovanja prema njoj... Evo, one noći kad nije bilo kamera, da li smo se ja i ona slučajno poljubile u WC-u? - vikala je Matora.
- Ti si frajer do bola! Ali dva dana joj dajem, i ode Sanja! Inače Branka te obožava! - bila je ironična Anabela misleći na Sanjinu mamu.
- Evo, Anabela zna gde ja živim, može da dođe slobodno - rekla je Matora.
Foto: youtube.com/Zadruga Official
- Tuži me ako ti pretim! Ja sam htela tebe da prijavim, zvala si je celu noć, nisi joj dala mira - nastavila je Anabela.
Meni se tvoja ćerka svi-đa-la! - rekla je Matora, dok je Anabela ponovila kako su se ona i Luna videle svega dva puta u životu.
Foto: youtube.com/Zadruga Official- Tvoja ćerka Vanji lupala šamare... Ja ovo ne bih pričala da ti meni nisi pretila! - oštra je bila dalje, a onda više nije birala reči.
- Nabij to u du*e sebi, rijaliti mama koja pokazuješ kur*eve! - rekla je Matora Anabeli nakon što joj je pevačica pokazala srednji prst.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (6)
Ujka Vanja
21.06.2018 09:00
Potrebna je mala provokacija pa da demon pokaze svoje pravo lice. Ova Anabela je esencija zla. Unistila je sopstveno dete a sada joj je kriv ceo svet!
Igy
21.06.2018 10:49
Anabela pokazala u lajvu srednjaka? Pa sta ste ocekivali od nje da vidite? Kulturu? Dostojanstvo?
Kika
21.06.2018 14:10
Ne moze se graditi sreca na tudjoj nesreci, kao sto to radi Anabela. Sve se vrati jednog dana.
Nickname
21.06.2018 18:45
A stalno ponavlja - samo dostojanstveno! cccc ...