Sloba napustio Belu kuću i plakao na SAV GLAS!
Protekla noć u najgledanijem rijalitiju na ovim prostorima protekla je u znaku igre istine. Zadrugari su spustili sve maske i potpuno otvorili karte jedni prema drugima, pa su mnoge stvari izašle na videlo.
Foto: printscreen/youtube.comLuna Đogani i Sloba Radanović ni ovoga puta nisu bili mirni, pa je izbila žestoka svađa između ovog dojučerašnjeg ljubavnog para. Naime, Luna je izjavila kako je ponosna na vezu koju imaju Teodora Džehverović i Anđelo Ranković, a ovo je Radanovića potpuno izbacilo iz takta.
On je prebacio svojoj bivšoj devojci zbog toga što se ona izvinjava ljudima koji se njoj nisu izvinili, iako su iznosili mnoge uvrede na njen račun. Posle ovih žestokih reči, Sloba se ponovo posvađao i sa svojom suprugom Kristinom Kijom Kockar koja je objasnila da bi njegovi roditelji prihvatili svaku drugu ženu da bude pored njega, samo ne nju.
Foto: printscreen/youtube.comRadanović je nakon ovih napetih situacija napustio dnevnu sobu i otišao u dvorište luksuznog imanja. On se sakrio od svih i na glas plakao.
- Svi ćete da postanete ljudi četiri dana pred kraj - ponavljao je pevač.
Za to vreme, u Beloj kući Đoganijeva je objašnjavala zašto su njeni roditelji Anabela Atijas i Gagi Đogani, uporno podržavali njihovu vezu, uprkos tome što su Sloba i ona tada bili u najgorim mogućim odnosima.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (3)
bane
16.06.2018 18:39
Nadam se da cete konacno posteno oceniti sve prevare kije koja vas namagarcila sto puta
Duška
16.06.2018 19:32
Sloa je plakao zbog Lune jer muje rekla da ne želi da bude sa nim.iznelaje fda gabezuslono voli, ali jedino što želi je fda on bude srećan. Saimtim, bila bi i ona rećna kad bi znala da je on sa drugom ženom srećan, da li je toKristina ili eka treća,sejdno.Toliko ga voli da želi da ode od nje i da je pusti, jer ona neće biti sanjim. Slobi je pukao tu film, izleteo napolje.On Luu ludo voli i ne može daživi bez je.to jo je izjavio.Želi da se razede od Kristine.Luna je povredjena, ali mislim dće u na kraju oprostiti se.To je elika i aka lubav.... biće oni ipak zajedno i srećni.
Djordje
17.06.2018 01:17
Sloba hoce da pokaze da je nezan i osetljiv pa zato plakao. U stvari glumatao.