HITNO SAOPŠTENJE VELIKOG ŠEFA: DEVETORO UČESNIKA NAPUSTILO BELU KUĆU!
Pala odluka!
Foto: Pink tv printscreen
Odluka je konačno donesena i nema više prostora za nagađanja! Veliki Šef, koji budno prati sve što se dešava u Beloj kući, odlučio je da učesnicima pošalje izuzetno važno pismo, koje je ovog puta imalo veliki značaj za dalji tok igre. Pismo je stiglo pravo na adresu Bele kuće, a njegov sadržaj izazvao je mnogo pažnje među takmičarima. Kao i uvek, zadatak da pročita pismo i saopšti važne informacije pripao je ovonedeljnom vođi, Luki Vujoviću. On je, poštujući protokol i pravila Velikog Šefa, odmah podelio sa ostalima ono što stoji u pismu.
U skladu sa instrukcijama koje su stigle, Luka je imao zadatak da nasumičnim izvlačenjem papirića odredi imena takmičara koji će u nastavku igre imati posebnu ulogu i koji će nositi titulu "Odabranih". Ova titula često sa sobom nosi određene zadatke, privilegije, ali i odgovornosti, pa su svi s nestrpljenjem čekali da čuju koga je sreća ovog puta pogledala – ili, po nekima, možda i zaobišla.
Nakon što je izvlačenje završeno, Luka je jasno i glasno pročitao imena koja su napisana na izvučenim papirićima.
- Kristina, Marko Stefanović, Mateja, Matea, Korda, Stefani, Karić i Ivan - rekao je Luka, ne ostavljajući prostor za sumnju ili zabunu.
Njegova objava izazvala je različite reakcije među ukućanima: od uzbuđenja i iščekivanja, do brige i strategijskog promišljanja o narednim koracima u igri.
Ostaje da se vidi kakve će obaveze i izazove nositi status Odabranih, kao i kako će to uticati na dinamiku među učesnicima u danima koji dolaze. Jedno je sigurno - igra ulazi u novu fazu, a pažnja gledalaca je usmerena na sledeće poteze kako vođe, tako i samih Odabranih.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)