Đekson pukao zbog trudnoće bivše devojke, a ona mu poslala BRUTALNU PORUKU!
U Belu kuću ušla je Marija Ana Smiljanić, devojka sa kojom je Filip Đukić raskinuo na dan ulaska u rijaliti, kao i Sanja Jakšić, drugarica bivše devojke Nemanje Đerića Đeksona, Tijane Stojanović.
Sanja je Đeksonu otkrila da je njegova bivša devojka u drugom stanju i da se uskoro udaje. On je ovu informaciju dočekao sa nevericom, a malo je reći da je bio šokiran.
Čini se da je Tijana ovo jedva dočekala, a tome svedoče i njeni Insta storiji, putem kojih je jasno poslala poruku svom bivšem dečku.
Foto: instagram.com/Printscreen
- A kako ti je sad - stoji u opisu fotografije Sanje i Đeksona, a zatim i poruke: "Boli pi*ko, neka te boli." i "Oseti na jedno veče kako se ja osećam pet meseci, skote raspali.".
Foto: instagram.com/Printscreen
Foto: instagram.com/PrintscreenOvo je unelo nemir kod Đeksona, a kako će se situacija dalje razvijati i da li će ovaj zadrugar zbog svega ovoga promeniti ponašanje ubuduće, ostaje da vidimo.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)