FRAN PUJAS MUVA PEVAČICU SANDRU ČAPRIĆ: Već je našao zamenu Eleni Kitić! (PAPARACO FOTO, VIDEO)
Fran Pujas muva novu pevačicu, našao zamenu Eleni Kitić!

Foto: : Ognjen Bogdanović
Fran Pujas je jutros uhvaćen ispred poznate klinike na koju je došao radi pregleda za završni krug ulaska u Zadrugu 5, u društvu pevačice Sandre Čaprić.
Pre par dana je kao bomba odjeknulo da je otpočeo romansu sa ćerkom Mileta Kitića i evačicom Elenom, Pujas je potvrdio da im se energije odlično poklapaju, te da uživaju u zajedničkom vremenu koji su i proveli sa prijateljima u Grčkoj, a sad je je uhvaćen sa novom pevačicom Sandrom Čaprić u prisnom odnosu.
Naš paparaco ih je uslikao kako provode društvo zajedno, te da osmehe sa lica nisu skidali, a šta se krije iza svega toga vreme će pokazati!
Foto: : Ognjen Bogdanović

Detalljnije pogledajte u prilogu ispod:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (1)
hhh
02.09.2021 11:32
ko moze da bude sa ovim narkomanom??? ufacen sa pevacicom na pregledu za Zadrugu kako bi leba imao da jede !!!