LUNA ĐOGANI U TRANSU zbog Cecinih hitova!
Zaljubljena Luna Đogani pronašla se od reči do reči u Cecinim pesmama, uz koje je od ranog jutra igrala i pevala iz sveg glasa.
Foto: www.youtube.com/Zadruga OfficialNaime, Veliki šef je odlučio da Zadrugare probudi hitom Svetlane Ražnatović, a mlada blogerka čim je čula reči pesme "Nevaljala" skočila je na krevet i počela da igra. Ostalim Zadrugarima ovo je bilo preslatko, s obzirom na to da tekst ove pesme opisuje Luninu trenutnu emotivnu situaciju od reči do reči.
- Ti voliš nju, a tebe ja, o da li to ona zna.. ma i da zna, nek mi te da, jer noćas sam nevaljala - pevala je mlada blogerka iz sveg glasa.
Foto: www.youtube.com/Zadruga OfficialNakon hita "Nevaljala" usledila je pesma "Turbulentno", što je Lunu posebno diglo na noge.
- Boli ovaj sto, boli moje društvo blesavo, što bez tebe sedim celu noć, pa me teše, nude mi pomoć. Pukla sam kompletno, ljubav ili šok, šta je znaću sutra ja, noćas mi je sve turbulentno - oduševljeno je pevala Luna, pa se može reći da se i u ovoj pesmi pronašla s obzirom na to da je prethodnih dana doživela maltene nervni slom dok je plakala zbog oženjenog pevača Slobe Radanovića.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)