ANABELA OTKRILA: Slobina žena je bila sa oženjenim muškarcem
Ulaskom Anabele Atijas, majke zadrugarke Lune, i Kristine Kockar, supruge pevača Slobe Radanovića, večeras su se u "Zadruzi" čule teške reči, prozivke, ali i detalji iz života ovih aktera, za koje ranije nismo znali.
U toku rasprave, Anabela je otpužila Kristinu da je imala šemu sa oženjenim muškarcem:
Foto: printscreen/RTVPink
- A ti, s kojim oženjenim muškarcem si bila dve godine u vezi? Ja ne znam, ti nam reci - rekla je Anabela.
- A sa kojim oženjenim muškarcem sam ja bila? Slušaj me Anabela, sad si stvarno preterala! Ti si meni pretila i obećavam ti, tek ćete ti i on videti medije - izjavila je Slobina žena
Foto: printscreen/RTVPink
- Tebi nikada nisam pretila! Zašto se bojiš svoje prošlosti? Ja sam pretila svojoj ćerki i njemu! Tebi, nikad u životu! - branila se Anabela.
Foto: printscreen/RTVPink
Pevačica je nakon toga zagrlila Slobu, i rekla mu da je sve ovo velika igra, dok je njegova supruga nastavila sa raspravom. Celu situaciju pogledajte u video-snimcima koji su u nastavku:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)