(VIDEO) Još jedna rutinska pobeda: NOVAK U TREĆEM KOLU RIMA, NEK SE SPREMI RAMOS-VINJOLAS!

16.05.2018

14:31 >> 14:45

Srpski teniser Novak Đoković bio je siguran i u drugom kolu turnira masters serije u Rimu, pa je sa 2:0 u setovima savladao Gruzijca Nikolosa Bazilašvilija.

Novak polako stabilizuje formu u Rimu

Po setovima je Đoković slavio sa 6:4 i 6:2, pa je tako zakazao duel sa Špancem Ramosom-Vinjolasom.

Bazilašvili je bio ravnopravan rivala u prvih osam gemova prvog seta, uporni Gruzijac je pratio Noleta do rezultata 4:4, ali je Đoković prvo na svoj gem poveo 5:4, a zatim je sačuvao najbolje za kraj, pa je u poslednjem gemu oduzeo servis protivniku i rešio prvi set sa 6:4.

Drugi set je bio šetnja za Novaka spram napora u prvom setu. Naš igrač je već na startu stekao prednost od 3:0 bez većih i problema i već tada je bilo jasno da ovde ništa drugo osim Noletove pobede ne dolazi u obzir.

Do kraja je bilo 6:2, a Novak je susret završio još jednim brejkom za pobedu od 2:0 u setovima i duel sa Ramosom-Vinjolasom u osmini finala turnira u Rimu.