Ništa od novog duela sa Đokovićem, LOPEZ ZAUSTAVIO LAJOVIĆA!

24.04.2018

16:35

Srpski teniser Dušan Lajović zaustavljen je u drugom kolu turnira u Barseloni nakon što ga je savladao domaći teniser Felisijano Lopez rezultatom 2:1 (6:4, 2:6 i 6:4) nakon skoro dva i po sata igre.

RepublikaFoto: Tanjug
Lajović zaustavljen u drugom kolu turnira u Barseloni

Ovim porazom Lajović je ostao bez šanse da još jednom u kratkom vremenskom roku odigra meč protiv Novaka Đokovića koji ga je ubedljivo savladao u Monte Karlu sa 6:1, 6:0.

Prvi set bio je potpuno ravnopravan, a onda u poslednjem gemu Lopez pravi brejk i osvaja set sa 6:4. U drugom totalna dominacija Lajovića koji je poveo sa 5:1 i potom lako priveo posao kraju.

Treći, odlučujući set bio je bukvalno repriza prvog, opet se igralo gem za gem i opet je Španac u desetom gemu napravio brejk, koji je na kraju i presudio.