Šta se dešava sa Monakom?

25.09.2018

19:31

Fudbaleri Anžea iznenadili su Monako na gostovanju i pobedili sa 1:0 u sedmom kolu francuske Lige 1.

Žardim i ekipa katastrofalni!

Monako je nastavio sa katastrofalnom serijom rezultata i zabeležio treći poraz u prvenstvu u sedam odigranih mečeva, a uz to imaju jednu pobedu i tri remija.

Jedini gol na meču postigao je kamerunski napadač Stefan Bahoken u 27. minutu. "Kneževi" do kraja utakmice nisu uspeli da probiju bedem protivnika.

U drugom meču 7. kola Nica je slavila na gostovanju Nantu sa 2:1. Žale je zatresao mrežu u 31. minutu, te je Nica otišla na predah sa minimalnom prednošću.

Sala je bio precizan u 57. minutu i Nantu doneo izjednačenje, ali radost domaćih nije dugo trajala pošto je Žan-Viktor Makengo u 69. minutu postavio rezultat na konačnih 2:1.