(VIDEO) Junajted pobeđuje i kad je van forme!

10.08.2018

21:40

Fudbaleri Mančester junajteda otvorili su sezonu trijumfom nad Lester sitijem rezultatom 2:1 na "Old Trafordu".

Prva pobeda!

Uprkos kadrovskim problemima, trzavicama u klubu, Murinjova ekipa je na terenu izgledala dobro, ali činjenica je da "đavoli" moraju da podignu formu, ako žele da se bolje kotiraju u Premijer ligi.

Utakmica se "crvenim đavolima" otvorila već u 3. minutu kada je sudija pokazao na belu tačku.

Neoprezna reakcija u šesnaestercu šampiona Engleske iz sezone 2015-2016 od strane Amartija rezultirala je kaznenim udarcem za Junajted koji je u gol pretvorio kapiten Pol Pogba.

Jedinu pravu priliku u prvom poluvremenu Lester je imao u 30. minutu kada je Džejms Medison zapretio, ali je David De Hea je sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.

"Đavoli" su kontrolisali meč u drugom poluvremenu, jedina prilku za Lester je propustio i Džejmi Vardi jer mu je De Hea još jednom odlično odbranio.

Strelac drugog gola je Luk Šo u 84. minutu uz malo sreće je stigao do gola.

Činilo se da je sve gotovo na Old Trafordu, ali Džejmi Vardi u nadoknadi vremena postiže pogodak, i to uz dosta sreće.