Paralisali čitavu Atinu: POTUKLI SE HULIGANI PAOK-A I AEK-A, koristili kaiševe i noževe!

13.05.2018

07:32

Burna je bila čitava fudbalska sezona u Grčkoj, a svoj vrhunac imala je u finalu nacionalnog kupa između PAOK-a i AEK-a.

RepublikaFoto: twitter.com/Arka Besli
Sve je gorelo na finalu kupa u Atini

Nakon što su igrači AEK-a osvojili titulu nakon brojnih kontroverzi i oduzimanja bodova timu iz Soluna, crno-beli su uspeli koliko-toliko da se osvete pobedom u finalu kupa sa 2:0.

Ono što je privuklo veliku pažnju šire javnosti jesu nemiri na tribinama tokom finalne utakmice. Naime, došlo je do opšte tuče dve navijačke grupe zbog čega je meč bio prekinut na nekoliko minuta.

Pred meč je procureo snimak na kom se vidi kako jedan od huligana želi da zapali policajca Molotovljevim koktelom.

Na terenu nije falilo uzbuđenja, pošto je sudija podelio čak tri crvena kartona, jedan za AEK i dva za PAOK, a naš Aleksandar Prijović je u prvom poluvremenu promašio penal pri rezultatu 0:0.

Na kraju je Prijović uspeo da se iskupi asistencijom za Pelkasa koji je postavio konačnih 2:0.