(VIDEO) JOVIĆEVA MAJSTORIJA

01.04.2018

14:59

Luka Jović ne staje... U 28. kolu Bundeslige, mladi napadač Ajntrahta pogodio je mrežu Verdera.

RepublikaFoto: instagram.com/ukajovic_35

Bivši provtimac Crvene zvezde igra sjajno ove sezone. Skrenuo je pažnju na sebe i veliki broj jakih klubova ga želi. Jović je još jednom pokazao koliko može.

Verder je vodio od 28. minutu, a onda je na scenu stupio Jović. On je u 53. minutu postigao strašan gol! Boateng je loptu prosledio petom, a Jović je iz okreta zatresao mrežu rivala.

Tim iz Bremena je na kraju susreta ipak, slavio sa 2:1. Miloš Veljković odigrao je ceo meč za domaće, sa druge strane Mijat Gaćinović nije bio u sastavu tima iz Frankfurta.

Fudbaleri Majnca i Borusije Menhengladbah igrali su nerešeno bez golova.

Borusija, koja je bez pobede u četiri utakmice, deveta je na tabeli nemačkog prvenstva sa 37 bodova.

Majnc već pet utakmica nije pobedio, a četiri uzastopne nije dao gol.

Taj klub je propustio priliku da izadje iz zone ispadanja i 16. je na tabeli sa 26 bodova, koliko ima i Volfsburg koji je poziciju iznad.