Goleade u Čempionšipu!

24.02.2018

18:00

U engleskom Čempionšipu igrale utakmice 34. kola, a najubedljiviji su bili fudbaleri Aston Vile i Notingem Foresta.

RepublikaFoto: instagram.com/avfcofficial
Fudbaleri Aston Vile

Aston Vila je gostovala na "Hilzborou" Šefild Venzdeju, protiv kog je slavila sa ubedljivih 4:2, te je sada treća na tabeli Čempionšipa sa 63 boda.

Strelci za Vilu su bili Graban u 21, Vilan u 67, Hurihejn u 87. i Snodgras u 90+2. minutu sa penala, dok je Šefild i pored golova Klera u 14. i Žoaoa u 45+1. minutu završio kao poraženi.

RepublikaFoto: instagram.com/officialnffc
Fudbaleri Notingem Foresta

Sjajna je bila ekipa Notingem Foresta na gostovanju Kvins Park Rendžersu u Londonu, koje je nadigrala sa 5:2. Li Tomlin je u 37. i 47. minutu otvorio seriju golova Šumara, nadovezao se Loli u 51, dok su kasnije Keš u 76. i Brereton u 90+1. minutu bili strelci. KPR je do dva gola došao preko Luonga u 68. i Smita u 78. minutu.

Goleade su viđene na utakmicama Reding - Derbi i Sanderlend - Midlzboro, koje su završene rezultatom 3:3.