REAL SE OSVETIO LEGANESU: Madriđani 14 bodova iza Barselone

21.02.2018

20:02

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Leganesa 3:1 u zaostalom meču španskog prvenstva.

Može i bez Ronalda: Real je lako nadigrao Leganes

Real se na ovaj način revanširao Leganesu za eliminaciju u četvrtfinalu Kupa Španije.

Real nije igrao u najboljem sastavu pošto u timu nije bilo Ronalda, Modrića, Krosa i Marsela. Darko Brašanac nije igrao za Leganes zbog povrede.

Domaći su poveo golom Bustinze u 6. minutu. Međutim, Real je brzo stigao do preokreta golovima Lukasa Vaskeza u 11. i Kasemira u 29. minutu. Konačan rezultat postavio je Serhio Ramos u poslednjim trenucima meča iz penala

Real je treći na tabeli sa 48 bodova, dok prvoplasirana Barselona ima 62. Leganes je 13. sa 29 bodova.

Real će u narednom kolu dočekati Alaves, dok će Leganes dočekati Las Palmas.