(VIDEO) RUTINSKA POBEDA BARSE: Mesi i Suarez srušili Levante

07.01.2018

17:09

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Levantea 3:0 u meču 18. kola španskog prvenstva.

Suarez slavi sa saigračima

Barselona je do pobede stigla u prvom poluvremenu. Golove za lidera španskog prvenstva postigli su Lionel Mesi u 12, Luis Suarez u 38. minutu i Paulinjo u 93. minutu.

Mesi je odigrao 400. meč za Barselonu u španskom prvenstvu.

Mesi je ovim golom na meču protiv Levantea izjednačio rekord Gerda Milera po broju pogodaka u nekoj od pet najjačih liga u Evropi.

Barselona je prva na tabeli sa 48 bodova, dok drugoplasirani Atletiko ima 39. Levante je 16. sa 18 bodova.

Barselona će u narednom kolu gostovati Sosijedadu, dok će Levante dočekati Seltu.