(VIDEO) BAVARCI PALI U MENHEGLADBAHU: Borusija zaustavila pobednički niz Bajerna

25.11.2017

19:31

Fudbaleri Borusije pobedili su u Menhengladbahu ekipu Bajerna 2:1 (2:0) u derbi meču 13. kola Bundeslige.

Fudbaleri Borusije slave pobedu protiv Bajerna

Borusija je povela u 39. minutu golom Azara iz penala. Domaći su samo pet minuta kasnije poveli 2:0, a u strelce se upisao Ginter. Bajern je napadao u nastavku utakmice, a gosti su smanjili golom Vidala u 74. minutu.

To je prvi neuspeh Jupa Hajnkesa od povratka na klupi minhenskog velikana, pošto je nanizao devet pobeda u svim takmičenjima.

Bajern je i pored poraza ostao prvi na tabeli sa 29 bodova. Borusija je četvrta sa 24.