17.01.2021

22:05

Antonio Konte nadmudrio je mlađeg i zelenijeg kolegu na klupi "stare dame" u poslednjem meču današnjeg programa Serije A.

Ekipa Antonija Kontea bila je bolja od Juventusa rezultatom 2:0

"Nerazuri" su slavili rezultatom 2:0, ali je rezultat mogao da bude i komforniji.

Crno-beli iz Torina nisu delovali kao da su se adekvatno pripremili za ovaj meč, pa su već posle 12. minuta vadili loptu iz svoje mreže.

Strelac je tada bio Arturo Vidal, a od tada su se stvari po Juve samo pogoršavale.

Arturo Vidal bio je strelac prvog gola u 12. minutu

Ronaldo i Morata kao da su trčali u dubokom blatu, prilike se nigde nisu otvarale, dok su Konteovi puleni trčali krugove oko njih, pa je Barela zagarantovao epitet igrača utakmice pogotkom u 52. minutu.

Situacija u Seriji A uveliko se zahuktava, posle čitave večnosti Milan i Inter su ti koji prednjače u trci dok je Juventus čak na petom mestu, pa se do kraja sezone radujemo sjajnom fudbalu na "čizmi".