(VIDEO) ŠALKE NIJE IMAO ŠANSE: Bajern nastavio pobednički niz u Bundesligi

19.09.2017

20:52

Fudbaleri Bajerna pobedili su u Gelzenkirhenu Šalke sa 3:0 u meču 5. kola Bundeslige.

Fudbaleri Bajerna su nastavili pobednički niz

Bavarci su poveli u 25. minutu golom Roberta Levandovskog iz jedanaesterca, da bi samo četiri minuta kasnije Hames Rodriges povisio na 2:0. Konačan rezultat postavio je Arturo Vidal u 75. minutu.

Srpski reprezentativac Matija Nastasić odigrao je ceo meč za Šalke.

Augsburg je na svom terenu pobedio Augsburgu 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Mihael Gregorič u četvrtom minutu.

Volfsburg i Verder igrali su 1:1. Volfsburg je poveo u 28. minutu pogotkom Divoka Origija, ali je Fin Bartels gostima u 56. minutu doneo izjednačenje.

Borusija Menhengladbah je na svom terenu pobedila Štutgart 2:0.

Bajern je prvi na tabeli sa 12 bodova, dok Hanover, Dortmund i Augsburg imaju po 12.