Kejn izvukao Engleze sa dva gola

18.06.2018

19:52

Fudbaleri Tunisa odolevali su Englezima do sudijske nadoknade a onda je Hari Kejn postigao svoj drugi gol na utakmici za 2:1.

Hari Kejn

Hari Kejn je doneo prednost svojoj reprezentaciji već u 11. minutu meča. Kapiten Engleske je sačekao loptu na nogu posle maestralne intervencije golmana Tunisa, na drugoj strani gola, pa mu nije bilo teško da se upiše u strelce.

Odolevali su Tunižani napadima "Gordog Albiona", a onda su izjednačili iz penala preko Sasija. Voker je bez potrebe u svom kaznenom prostoru koristio ruke a sudija je opravdano pokazao na belu tačku.

Englezi su tokom celog toka meča bili bolji protivnik, i taman kada je sudija pokazao da će se igrati još četiri minuta, lako dobijen korner, Hari Kejn je svojim drugim golom na meču iskoristio na najbolji mogući način, doneo je tri boda svojoj selekciji.

U sledećem kolu Tunis igra protiv Belgije (23.6 -  14 časova), dok Englezi igraju protiv Paname (24.6 - 14 časova).