CVETKOVIĆ U HRVATSKU VODI 18 RATNIKA: Riječanin Vujić igra za Srbiju na EP u Hrvatskoj?
Rukometna reprezentacija Srbije za Evropsko prvenstvo u Hrvatskoj mogla bi da dobije pojačanje u vidu rođenog Riječanina Stefana Vujića, otkrio je selektor Jovica Cvetković.
Foto: rss.org.rsCvetković je dodao da ljudi iz Rukometnog saveza Srbije rade na rešavanju papirologije za srednjeg beka Steaue kako bi mogao da bude kandidat za sastav na EP 2018.
- Kandidat za EP biće i Stefan Vujić iz rumunske Steaue. Kada sam pričao o organizaciji igre, on bi mogao da ima rolu srednjeg beka potpuno posvećenog ekipi. Iskusan je igrač, nastupao je za Hrvatsku. Rođen je u Hrvatskoj, roditelji su mu Srbi i od skora ima srpsko državljanstvo. Stefan je organizator igre, borac, ratnik, realizator, dobar u odbrani i napadu. Volim takve igrače - rekao je Cvetković.
Vujić je 1991. godine rođen u Rijeci, a karijeru je gradio preko hrvatskih klubova Poreča i Zagreba, kao i u Francuskoj za Nant i Istru.
Pažnju na sebe skrenuo je kada je igrajući za Zagreb postigao najlepši gol u Ligi šampona 2015. godine.
Upravo se selekcije Hrvatske i Srbije sastaju prvog dana EP u Splitu u okviru A grupe u kojoj su još Švedska i Island.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)