(VIDEO) TEO I BOBI SOLIDNI: Vestbruk 101. "tripl-dablom" srušio Kliperse

17.03.2018

08:30

Košarkaši Los Anđeles Klipersa poraženi su u gostima od ekipe Oklahome 121:113 u noćašnjem meču NBA lige.

Teodosić na meču sa Oklahomom

U pobedničkom timu najefikasniji je bio Kori Bruer sa 22 poena. Međutim, najbolji je bio Rasel Vestbruk, koji je ostvario 101. tripl-dabl u karijeri – 16 poena, 11 asistencija i 10 uhvaćenih lopti.

Kod gostiju, najbolji je bio Tobajas Heris sa 24 poena. Srpski košarkaš Miloš Teodosić proveo je na terenu 29 minuta, a za to vreme postigao je 12 poena i imao je četiri asistencije, jedan skok i ukradenu loptu. Boban Marjanović je na terenu proveo samo osam minuta, ali je postigao osam poena i imao je sedam skokova.

Oklahoma ima skor od 42 pobede i 29 poraza, a nalazi se na trećem mestu Zapadne konferencije NBA lige. Klipersi imaju učinak 37-31 i deseti su u ovoj Konferenciji.

U ostalim noćašnjim utakmicama NBA lige, postignuti su sledeći rezultati: Orlando - Boston 83:92, Filadelfija - Bruklin 120:116, Toronto - Dalas 122:115, Sakramento - Golden Stejt 98:93 i LA Lejkers - Majami 91:92.