(VIDEO) Umalo "šorka" Bogdanovića i Derozana

11.12.2017

08:39

Bogdan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu u porazu Sakramenta od Toronta rezultatom 102:87, a sudije su zažmurile kada ga je Demar Derozan udario u lice.

RepublikaFoto: youtube.com/Raptors HQ
Bogdanović pokušava da objasni sudiji šta se desilo

Bogdanović je na parketu proveo 29 minuta i za to vreme postigao 15 poena, od toga četiri trojke iz osam pokušaja, imao je i jedan skok i asistenciju.

U trećoj četvrtini je ozbiljno varničilo na parketu. Najbolji igrač Reptorsa Demar Derozan,  udario po licu srpskog reprezentativca. Došlo je do koškanja dvojice igrača.

Sudije su potom pregledale snimak, ali je Derozan ostao nekažnjen. S obzirom na to da vredi 140 miliona dolara, nije ni čudo.