CSKA slavio protiv Efesa, Štimac ubacio sedam poena

27.10.2017

20:07 >> 19:57

Na gostovanju Anadolu Efesu ekipa CSKA je upisala pobedu 98:80, u okviru četvrtog kola Evrolige.

RepublikaFoto: instagram.com/stimac51vladimir
Vladimir Štimac

Naš Vladimir Štimac je upisao sedam poena za 15 minuta na parketu, u porazu njegove ekipe.

U prvom poluvremenu Armejce je predvodio Rodrigez  sa 14poena, potom su mu se pridružili Vil Klajburn koji je ubacio 20 poena i Nando De Kolo dodavši 18 ubačenih poena, i to je bilo dovoljno da se sruši otpor domaćina.

"Pivarima" nije pomoglo ni to što je Kruno Simon izjednačio rekord karijere sa 23 data poena. Šutirao je 4/6 za dva, 3/4 za tri i 6/6 sa linije za slobodna bacanja.

Ovo znači da je Anadolu Efes za sada jedini tim koji na prva četiri meča u Evroligi ima četiri poraza.

U narednom kolu CSKA dočekuje Žalgiris, a Efes špansku Unikahu.