Efes bez Micića do polufinala!

25.05.2019

21:51

Košarkaši Anadolu Efesa plasirali su se u polufinale turskog prvenstva pobedom nad Banvitom sa 2:0 u seriji, rezultatom 87:77.

Košarkaši Efesa

Domaćin je imao prednost na poluvremenu, ali je vicešampion Evrope fenomenalnom trećom četvrtinom, koju je osvojio rezultatom 28:12, rešio pitanje pobednika pred poslednjih deset minuta.

Najbolji u redovima Efesa bio je Šejn Larkin sa 18 poena, osam skokova i deset asistencija. Po 18 poena postigli su takođe i Brajant Danston i Rodrig Buboa.

Vasilije Micić se nije našao u sastavu Ergina Atamana za ovaj meč.

Na drugoj strani istakao se Aleks Peres sa 19 poena, jednim više od Tolge Gečima. Džordan Morgan ubacio je 14.