Bez doping kontrole posle derbija

24.09.2018

10:28

Partizan i Zvezda odigrali su nerešeno 1:1 u Humskoj, a kako je rečeno novinarima iz Zvezde, nije se obavila doping kontrola, koja je uobičajena.

Fudbaleri Zvezda i Partizana

Prema pravilima FIFA i UEFA igrači se testiraju posle svake utakmice na nedozvoljene supstance.

Crno-bele je u vođstvo doveo Rikardo Gomeš u 33. minutu, a bod Crvenoj zvezdi doneo je Ričmond Boaći petnaestak minuta pre kraja spornim golom.

Njegov udarac je nekako zaustavio golman Stojković, a posle žalbi obe ekipe i asistencije sudije iza gol linije, glavni arbitar Danilo Grujić je prihvatio i pokazao na centar.