IMAJU ZA ČIME DA ŽALE U HUMSKOJ: Partizan se LAVOVSKI nosio sa evropskom Zvezdom, TRAŽIĆE SE VAR!

23.09.2018

18:51

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su nerešeno 1:1 u 158. "večitom" derbiju posle vrlo uzbudljivih 90 minuta u Humskoj.

"Večiti" derbi!

Od starta meča se videlo da Partizan ima motiv više. Rasplinula se igra crveno-belih, nije bilo konkretnih ideja, pasova, čak su delovali potpuno nezainteresovano i dezorganizovano.

Dok, sa druge strane Partizan je napadao, u prvom poluvremenu je imao pet  sjajnih prilika od kojih je Gomeš iskoristio jednu u 33. minutu, dok crveno-beli nisu stvorili nijednu ozbiljniju prilku. Pokušavala je Zvezda preko Boaćija, ali nije išlo.

Krenuli su silovito izabranici Zorana Mirkovića i u drugom poluvremenu, Danilo Pantić je odvažno raspalio po lopti, ali prečka je presudila, da je ova lopta ušla, drugu bi pesmu pevali crno-beli.

Međutim, trebalo je više protiv Zvezde, jer jedna stvorena prilika i Boaći vraća stvari na nulu u 73. minutu. Posle kornera bio je najbolji u skoku, a onda se čekalo na odluku sudije. Da li je lopta prešla gol liniju ili nije- sudija je rekao da jeste!

Pokušavali su crno-beli i u nastavku, imaće za čime da žale u Humskoj, odlično su se crno-beli nosili sa Zvezdom, koja nije zablistala.

DRUGO POLUVREME

93. minut - Utakmica je gotova.

86. minut - Umesto Rodića ulazi Gobeljić.

80. minut -  Izlazi Gomeš, ulazi Nikolić.

73. minut - GOOOOOOOL! Zvezda izjednačila preko Boaćija! Jeste gol nije gol? Sudija kaže da jeste!

71. minut - Marin je uspeo da uposli Bena, opasno je bilo, ali bez realizacije.

68. minut - Malo je falilo da Partizan duplira prednost posle kornera. Gužva je bila u petercu, ipak Borjan najspretniji.

Evo malo atmosfere sa stadiona. Ne posustaju navijači crveno-belih.

61. minut - Izlazi Kafu, ulazi Simić.

57. minut - Zvezda deluje totalno dezorganizovano.

52. minut - Prečka! Raspalio je Danilo Pantić sa velike udaljenosti! Malo je falilo!

49. minut - Zvezda je pokušala preko Boaćija koji je uputio neprecizan pas.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Partizan odlazi na predah sa golom prednosti.

44. minut - Dosta nesigurna igra Zvezde.

40. minut - Činilo se da su se crveno-beli malo probudili, međutim ponovo im je umakao Gomeš, ovog puta si imali sreće.

33. mintut GOOOOOOOOOL Rikardo Gomeš je pogodio posle greške Boaćija, sam do kraja, raspalio je Gomeš!

27. minut - Loše izveden slobodan udarac od strane crveno-belih, lak posao za Stojkovića.

21. minut - Miletić je imao šansu broj 4 za Partizan, ali Borjan je još jednom spasao crveno-bele!

17. minut - Velika prilika za Danila Pantića! Ni u jedan meč crno-beli nisu ušli ovako motivisano.

15. minut - Bez većih opasnosti za sada, Zvezda jedva prelazi polovinu terena.

7. minut - Janković je bio u dobroj prilici, umakao je odbrani Zvezde, ali je realizacija izostala. Konstantan pritisak crno-belih.

5. minut - Izuzetno su motivisani fudbaleri Partizana na startu meča, sve se dešava na polovini terena gostiju.

1. minut - Počeo je 158. večiti derbi! Neverovatna prilika u 27. sekundi, zamalo da povedu crno-beli. Borjan se okliznuo, ali imali su sreće crveno-beli.

RepublikaFoto: Srpski telegraf

19.56 Oko 20. 000 ljubitelja fudbala je na stadionu Partizana.

18.51 Legenda crveno-belih Dragan Džajić stigao je u društvu povređenog Vujadina Savića. Prethodno su stigli i Miloš Vazura i Milorad Vučelić.

18.37 Evo delića atmosfere sa stadiona Partizana.