Mesi het-trikom otvorio Ligu šampiona: Inter preokrenuo protiv "pevaca"

18.09.2018

19:02

Fudbaleri Barselone i PSV, odnosno Intera i Totenhema su odigrali svoje utakmice u prvom kolu Lige šampiona s obzirom da im je pripao termin od 19 časova.

Lionel Mesi

Domaćini su bili uspešni, iako u Milanu nije delovalo da će Inter doći do tri boda.

Totenhem je poveo u 53. minutu preko Eriksena, da bi domaćin preokrenuo samo za šest minuta. Najpre je Ikardi izjednačio u 86. minutu da bi u drugom minutu sudjske nadoknade tri boda Interu doneo Vesino.

U Barseloni nije bilo drame, rutinska pobeda domaćina od 4:0. Lionel Mesi je započeo ovogodišnje izdanje Lige šampiona het-trikom, a gol je dodao i Dembele. Treba još napomenuti da je Umititi dobio crveni karton.