JUNAJTED POTONUO!

19.08.2018

17:28

Fudbaleri Mančester junajteda doživeli su prvi poraz u Premijer ligi, pošto su na gostovanju Brajtonu izgubili rezultatom 3:2.

Junajted u problemu!

Činilo se da sve štima u ekipi Žoze Murinja posle prve utakmice protiv Lestera, ali poklekli su "crveni đavoli" već u drugom kolu Premijer lige.

Već od početka meča se videlo da tim sa "Old Traforda" nema rešenja za agresivnu igru "galebova",koji su od starta bili rešeni da pobede.

Marej je prvi doveo Brajton do vođstva, ali tu nije bio kraj muka Mančester junajteda. Naime, samo dva minuta kasnije je posle kornera pogodio Dafi posle centaršuta Nokerta, čime je prednost duplirana.

Lukaku smanjuje zaostatak u 34. minutu, ali Paskal Gros nije imao milosti sa bele tačke, pa je doneo novu ubedljivu prednost domaćima.

Šejn Dafi je napravio prekršaj, sudija je dosudio penal, a odgovornost je preuzeo Pol Pogba, koji je bio precizan.

Slavili su galebovi za 11. mesto na tabeli, dok je ekipa Žoze Murinja samo jedno mesto iznad.