LIGA EVROPE: Hrabri Spartak pao u Danskoj

16.08.2018

19:53

Bravo za Spartak! Tim iz Subotice je završio sjajnu epizodu u Evropi. Oni su posle poraza u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope na svom terenu, i u gostima izgubili od Brondbija - 2:1.

I pored toga što su domaći ostali sa igračem manje rano, Spartak nije mogao više. Kabonga je dobio crveni karton u 10. minutu ali nisu to "golubovi" iskoristili.

U 68. minutu Kajzer je postigao gol, dok je Nemanja Glavčić u 80. minutu doneo izjednačenje. Pred sam kraj mrežu naše ekipe još jednom je pogodio Kajzer.

Spartak će dugo pamtiti početak sezone, izbacili su Spartu iz Praga ipak, do nove senzacije nisu mogli.