(VIDEO) Srpska magija u Liježu! Tadić briljira u dresu Ajaksa!

07.08.2018

19:04

Srpski reprezentativac, Dušan Tadić, postigao je gol na svom zvaničnom debiju za ekipu Ajaksa, on je najzaslužniji za odlazak na odmor sa dva gola prednosti, ali drugo poluvreme je pripalo ekipi Liježa.

Tadić cepa mreže!

Poveli su gosti već u 19. minutu kada je Dušan Tadić prevario protivnika i odlično pronašao Klas-Jan Huntelara koji se sjajno snašao glavom i savladao protivničkog golmana.

U 43. minutu odličnu partiju u prvom delu igre Tadić je krunisao pogotkom sa ivice šesnaesterca isavladao Očou.

Izgleda da je naš reprezentativac napravio pun pogodak prelaskom u Ajaks, za sada je opravdao očekivanja.

Pogledajte gol našeg reprezentativca:

Nisu uspeli da sačuvaju prednost fudbaleri Ajaksa, 2:2 je rezultat kojim je završen ovaj meč.