GOL ZA OVERU Milivojević zatresao mrežu u pobedi Kristal Palasa!

04.08.2018

18:35

Fudbaleri Kristal Palasa su pobedili Tuluz rezultatom 4:1 u prijateljskom meču pred start nove sezone, a jedan od strelaca je bio srpski reprezentativac, Luka Milivojević.

Srpski fudbaler sa "bele tačke"!

Francuska ekipa je na "Selhurst parku" prva došla do gola kada je u 10. minutu pogodio Belgijanac Aron Leja.

Preokret je počeo u 29. minutu kada je izjednačio Kristijan Benteke, dok su golove za Kristal Palas potom postigli i Džefri Šlup u 33. i srpski vezista Luka Milivojević sa penala u 39. minutu.

Konačnih 4:1 za Orlove je postavio u 81. minutu Vilfrid Zaha.

Kristal Palasu je utakmica protiv Tuluza bila poslednja provera pred početak sezone u Premijer ligi, gde će na startu 11. avgusta igrati protiv Fulama na "Krejven Kotidžu".