(VIDEO) Barsa preslišala Viljareal

09.05.2018

20:26

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Viljareala 5:1 u zaostalom meču španskog prvenstva.

Dembele i Kutinjo slave pobedu Barselone

Barselona je još ranije obezbedila titulu u španskom prvenstvu, a ekipa sa Nou Kampa sada želi da šampionat završi bez poraza. Katalonci imaju 27 pobeda i devet remija.

Golove za Barselonu postigli su Kutinjo u 11, Paulinjo u 16,  Mesi u 45, kao i Dembele u 87. i 93. minutu. Jedini strelac za goste bio je Sansone u 54. minutu.

Mesi je postigao 34. u prvenstvu Španije i nalazi se na korak od osvajanja Zlatne kopačke. Njegov najveći konkurent napadač Liverpula Mohamed Salah postigao je 31 gol.

Barselona je prva na tabeli sa 90 bodova, a Viljareal je šesti sa 57. Barselona će u narednom kolu gostovati Levanteu, dok će Viljareal ići na noge Deportivu.