(VIDEO) KIKS SIMEONEOVOG TIMA: Espanjol uzeo bodove nezainteresovanom Atletiku

06.05.2018

16:53

Fudbaleri Espanjola savladali su Atletiko iz Madrida na gostovanju rezultatom 0:2 u 36. kolu Primere.

RepublikaFoto: instagram.com/rcdespanyol
Igrači Espanjola odigrali sjajan meč

Fudbaleri Dijega Simeonea delovali su prilično umorno na terenu nakon pobede nad Arsenalom u polufinalu Lige Evrope ranije tokom nedelje.

Oba pogotka postignuta su u drugom poluvremenu – Melendo je u 53. minutu pogodio za prednost gostiju od 0:1, da bi Baptistao u 77. minuti povećao prednost na konačnih 0:2.

Atletiko je igrao u kombinovanom sastavu, a ovo je bila prilika da se Brazilac Felipe Luis vrati na teren nakon odsustva zbog povrede od čak 10 meseci.

Espanjol je ovom pobedom ostao na 15. mestu, dok je Atletiko na drugoj poziciji, ali bi mogao da je izgubi nakon ovog kiksa.