(VIDEO) Bajern promašivao, Real pogađao: MADRIĐANI SU PENICILIN ZA BAVARCE!

25.04.2018

20:43 >> 20:40

Šest poslednjih mečeva u Ligi šampiona Bajern ne zna za pobedu protiv Reala, tačnije doživeli su svih šest poraza. Ni prvi polufinalni duel ovih rivala nije doneo drugačiju sliku (1:2), pa će Real naredne nedelje u revanšu na svom terenu imati dobru priliku da treću godinu zaredom dođe do velikog finala!

Fudbaleri Bajerna i Reala su u nešto sporijem tempu otvorili ovaj meč, a Bavarci su već u uvodnoj fazi meča ostali bez dva važna fudbalera, pošto su zbog povreda Boateng i Riberi morali da napuste teren.

U 28. minutu je Kimih doveo Bajern do prednosti, a činjenica da nemački velikan nikada nije doživeo poraz kada je ovaj igrač bio strelac sigurno je bila velika nada za trenera Jupa Hajnkesa.

Bajern je do kraja prvog dela igre imao još nekoliko velikih prilika, pre svega preko Humelsa i Riberija da duplira vođstvo. Ali kad već nisu uspeli da dotuku anemičnog protivnika usledila je kazna.

Volejčina Marsela sa ivice kaznenog prostora u 45. minutu vratila je stvari na početak. Veliki udarac za Bajern, koji je bio bolji rival, ali je iz praktično jedine prilike kapitulirao.

Drugi deo igre je počeo bolje za domaćina, ali je jedno pogrešno dodavanje Rafinje u 57. minutu otvorilo priliku za kontru Reala. Asensio je bio neumoljiv egzekutor pred golom Ulrajha i "kraljevski klub" je iz dve prilike došao do preokreta.

Riberi, Miler i drugovi su pokušavali i napadali, ali su sve šanse otišle u nepovrat. Real nije dominirao večeras, ali su igrači Bajerna skupo platili sve greške i promašene šanse. Revanš polufinala neće biti lišen neizvenosti, ali je jasno da je potrebno da se dogodi malo čudo, pa da Real treću sezonu zaredom ne napadne "ušati trofej" Lige šampiona!

90. minut - Kraj meča u Minhenu! Real nosi prednost od 2:1 na revanš u Madridu

86. minut - Nova gužva u kaznenom prostoru Reala, nakon karambola Ronaldo ispucava loptu daleko od svog gola... Bajern je počeo jače da pritiska goste

83. minut - Mateo Kovačić ulazi u igru za Real umesto Kazemira...

76. minut - Ulrajh brani šut Asensija iz vrlo izgledne pozicije i drži još uvek svoj tim u igri

71. minut - Ronaldo je postigao gol koji je opravdano poništen nakon što je Portugalac loptu uštopovao rukom pred kaznenim prostorom...

66. minut - Bajern večeras promašuje, a Real pogađa... Sa svega nekoliko metara Bavarci promašili novu veliku šansu, neshvatljivo kako Miler sa nekoliko metara nije ubacio loptu u mrežu!

60. minut - Riberi propušta novu kolosalnu priliku za Bajern, Real ostaje sa prednošću u Minhenu

57. minut - GOOOOL ! Kakva greška Rafinje na sredini terena, kontra je sevnula Asensio je bio nemilosrdan pred golom Bajerna!

52. minut - Prva javna opomena na večerašnjem meču - žuti karton je dobio Frank Riberi

51. minut Prva velika prilika u nastavku, u poslednjem momentu Kazemiro sklanja loptu ispred Milera, koji je mogao sa nekoliko metara da zakuca loptu u mrežu!

46. minut - Promena u Realu na startu drugog poluvremena, na teren je ušao Marko Asensio umesto Iska. Nastavlja se meč u Minhenu...

Prvo poluvreme: Nerešeno

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

44. minut - GOOOOOLLLLLL! Real se vratio, Marselo je raspalio i pogodio mrežu - 1:1!

42. minut - Bajern je imao veliku šansu! Ovoga puta Ramos je bio na pravom mestu i izblokirao je pokušaj Levandovskog.

39. minut - Kada Kimih postigne gol, Bajern ne gubi! On je 10 puta bio strelac a Bavarci nisu osetili gorčinu poraza.

34. minut - Obrukao se Riberi. Ostao je sam, ali mu se lopta odbila od noge. Boateng je morao da izađe, a na terenu je Šule.

30. minut - Pao je Levandovski u kaznenom prostoru, ali ponovo je Kujpers odmahnuo rukom.

28. minut - GOOOOOLLLLL! Bajern vodi! Sevnula je kontra, Kimih je zatresao mrežu!

24. minut - Preti i Real! Karvahal je šutirao posle loše reakcije Rafinje, ali nije bilo opasnosti po gol Bajerna.

19. minut - Konačno i šut u gol... Pokušao je Rafinja, ali je Navas lako stigao do lopte.

18. minut - Još uvek nema šuta na gol!

13. minut - Nema uzbuđenja na terenu, igra se oštro, uz puno faulova.

8. minut - Ne može Roben da nastavi meč, izlazi iz igre na terenu je Tijago.

5. minut - Roben ima problema sa povredom, dugo mu se ukazuje pomoć.

3. minut - Lopta je pogodila Karvahala u rame, tražili su domaći penal, ali Kujpers je samo odmahnuo rukom.

1. minut - Utakmica je počela!

20.30 - Evo šta je trener Reala Zinedin Zidan rekao pred ovaj susret.