Espanjol sa novim trenerom slavio u derbiju Katalonije

22.04.2018

12:21

Fudbaleri Espanjola pobedili su u gostima Đironu rezultatom 2:0 u utakmici 34. kola Primere.

RepublikaFoto: instagram.com/rcdespanyol
Fudbaleri Espanjola

Meč je obeležio Đerard Moreno, koji je postigao oba gola, u 43. i 55. minutu. Kod prvog pogotka Serđi Darder je izveo slobodan udarac i proigrao Morena, koji je jednim driblingom u desnu stranu obezbedio sebi udarac.

Moreno se upisao u listu strelaca posle 511 minuta posta, a isto toliko je Espanjol bio bez gola.

Kreatori drugog gola bili su identični kao kod prvog, samo što je ovoga puta asistencija bila iz igre, a ne i slobodnog udarca.

Ovo je bio prvi meč Espanjola posle otkaza koji je dobio trener Kike Sančes Flores, a ekipu je vodio trener juniora David Galjego.