Benevento pakuje kofere za Seriju B, Atalanta za Evropu

18.04.2018

18:35

Fudbaleri Atalante savladali su Benevento na strani 3:0, u prvom meču 33. kola italijanske Serije A.

Ilustracija: Foto

Fruler je doveo goste u vođstvo u 21. minutu, Berou je u 49. povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Gomes u 67.

Trijumf Gasperinijevog tima mogao je biti ubedljiviji, ali je minut pre Gomesovog gola De Ron promašio penal.

Tom pobedom, klub iz Bergama je došao do sedme pozicije sa 52 boda. Bod više ima Milan, koji se nalazi na mestu koje vodi u Evropu.

Benevento, za koji je od 53. minuta igrao Filip Đuričić, zakucan je za dno sa 14 bodova i on će se gotovo sigurno vratiti u Seriju B.