JUNAJTED ISPAO: Sevilja opalila šamar Murinju, Roma ide dalje

13.03.2018

19:13 >> 21:37

Kakav šok na „Old Trafordu“. Sevilja je razbila Mančester junajted u gostima (2:1) i prošla u četvrtfinale Lige šampiona! Roma je bila bolja od Šahtjora na svom terenu (1:0) pa i "vučica" ide dalje.

Žoze Murinjo je na kolenima... Portugalac je ovoga puta podbacio. Na teren je poslao Felainija i Matića od prvog minuta i bilo je jasno da će čekati grešku Španaca. Ipak, nije je dočekao. Njegov Junated je za svega četiri minuta primio dva gola.

Rezervista Ben Jeder je u 74. i 78. minutu uništio Junajted. Lukaku je uspeo samo da ublaži poraz svog tima.

Roma slavi Edina Džeka! Iskusni napadač je u 52. minutu uspeo da zatrese mrežu Šahjtora i posle poraza od 2:1 u Ukrajini „vučicu“ odvede u narednu rundu. Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč.

Drugo poluvreme: Ben Jeder uništio Murinja, Roma slavi Džeka

90. minut - KRAJ!

84. minut  - Junajted se vraća! Lukaku je zatresao mrežu gostiju.

78. minut - Ben Jeder ponovo! Junajted je na kolenima - 0:2!

73. minut - SEVILJA VODI! Ben Jeder je tek ušao u igru i zatresao je mrežu za 0:1!

72. minut - Pogba je tukao sa distance, bilo je blizu, ali Riko nije morao da interveniše.

60. minut - Felaini izlazi, Murinjo u igru šalje Pogbu.

52. minut - Roma vodi! Edin Džeko je strelac!

48. minut - Korea je izašao sam pred gol Junajteda, ali je Baji uspeo da ga sustigne i velika prilika za goste je propala.

Prva poluvremena: Mreže mirovale

45. minut - Na oba meča nema golova posle prvog poluvremena.

38. minut - Junajted je imao najbolju šansu na utakmici! Felaini je dobro šutirao, ali je Riko uspeo da zaustavi njegov pokušaj.

27. minut - Sevilja preti! Posle dobre akcije, Vaskez je pronašao Murijela, Kolumbijac je šutirao, ipak nije uspeo da pogodi metu.

20. minut - Šahtjor igra hrabro u Rimu, do sada su izveli četiri kornera.

19. miunut - Sevilja drži loptu u svom posedu, dok Junajted ne uspeva da poveže svoje redove. 20

9. minut - Banega je centrirao, Korea je pokušao glavom, ali nije uspeo da pogodi metu.

2. minutu - Lukaku je tukao sa distance, ali nije bilo opasnosti po gol Sevilje.

1. minut - Lopta je krenula sa centra!

20.45 - UTAKMICE SU POČELE!

20.35 - Ovog igrača hoće cela Evropa, a baš on je zagorčao život Romi u prvom meču. Fred je veliki majstor fudbala:

20.20 - Murinjov tim je u Španiji izvukao remi. Ovaj čovek je jedini razlog što "crveni đavoli" nisu osetili gorčinu poraza:

20.16 - Junajted će večeras igrati u ovom sastavu: De Hea - Valensija, Baji, Smoling, Jang - Felaini, Matić - Lingard, Aleksis, Rašford - Lukaku;

20.15 - Evo i sastava Rome: Alison - Florenci, Manolas, Facio, Kolarov - Najngolan, De Rosi, Strotman - Under, Džeko, Perot

20.10 - Na terenima će večeras biti dva igrača iz Srbije. Nemanja Matić je u postavi Junajteda, dok je Aleksandar Kolarov starter za Romu.