10.03.2018

16:43 >> 16:56

Njegovo ime je Aleksandar Mitrović i on vodi Fulam ka Premijer ligi! I u meču sa Prestonom naš fudbaler zatresao je mrežu rivala.

RepublikaFoto: twitter.com/YPSport

Njuklasu nije valjao, Fulamu je zlata vredan! Aleksandar Mitrović ponovo trese mreže! U poslednjih pet utakmica postigao je čak sedam! golova.

Protiv Prestona je pokazao da je napadača plemenitog kova. Odlično se snašao u kaznenom prostoru, dobro šutirao  i tako razgalio Slavišu Jokanovića!

Preston se vratio, stigli su domaći do 1:1 u 75. minutu, ali Mitrović nije rekao sve što je imao. U drugom minutu sudijske nadokande još jednom je pogodio mrežu! Za 1:2 i tri velika boda za svoj tim!

Srbija ima "devetku" spremnu za Svetsko prvenstvo!