(VIDEO) VELIKI PROMAŠAJI: Kako je sreća Zvezdi okrenula leđa

21.02.2018

19:03

Mogli su fudbaleri Crvene zvezde mnogo više u Moskvi. CSKA jeste slavio (1:0), plasirao se u osminu finala Lige Evrope, ali... Crveno-beli su u drugom poluvremenu imali dve velike šanse.

Posle šok gola Džagoeva, činilo se da će se tim Vladana Milojevića teško vratiti. Ipak, Zvezda je pokazala karakter ipak, ovoga puta sreća nije bila saveznik.

U 81. minutu Pešić je imao veliku šansu. Srnić je centrirao, Ignašević promašio loptu, a Pešić nije uspeo da je zahvati.

Nekoliko minuta pre kraja i Ben je mogao da postane heroj. Izašao je pred gol CSKA, ali nije pogodio metu.