"Kanarinci" odlepršali Nici: Podela bodova

18.02.2018

16:42

Nica je prekinula seriju od tri vezana poraza, ali je osvojila samo bod protiv Nanta na svom terenu.

RepublikaFoto: instagram.com/fcnantes
Fudbaleri Nanta

Već u petom minutu utakice, odigrane na "Alijanc Rivjeri" u sklopu 26. kola Lige 1, Nica je povela golom Dantea i taj rani gol je bio najgoveštaj da bi mogla da se vrati na pobenički kolosek.

Međutim, dvadesetak minuta kasnije Emanuel Sala sa penala donosi poravnanje, a ispostavće se da je Argentinac tada postavio konačan rezultat - 1:1.

Nica je bila za nijansu bolji i konkretniji rival, imala je gotovo duplo veći posed lopte, stvorila više šansi, ali to nije bilo dovoljno za pobedu nad Ranijerijevom ekipom.

Baloteli i drugovi su tako propustuli priliku da se priđu "kanarincima" na bod zaostatka i da poveća sebi šanse da ponovo izađe na evroscenu sledeće sezone, ovako razlika između današnjih rivala ostaje četiri boda.

Nant se ovim bodom vratio na peto mesto na tabeli, Nica je deveta.