PARTIZAN SE RASPADA NA SVIM NIVOIMA! Zvezda ŠESTICOM za četvrt časa demolirala crno-bele u VEČITOM DERBIJU! (VIDEO)

25.04.2023

10:20

Mlađi kadeti Crvene zvezde deklasirali su večitog rivala iz Humske i naneli Partizan ubedljiv poraz rezultatom 6:2.

Bila je to sjajna uvertira kluba sa Marakane, uoči 170. Večitog derbija prvih timova, koji će se od 18.30 časova igrati pred praznim tribinama stadiona u Humskoj.

Zanimljiv je i način kako su crveno-beli stigli do trijumfa u duelu sa Partizanom, obzirom da su ih bukvalno "počistili" sa terena.

Naime, "parni valjak" je sve golove primio u razmaku od 22 minuta! U periodu od 3. do 25. minuta, mreža crno-belih se zatresla neverovatnih šest puta!

Goleadu je otvorio Zvezdin biser Aleksa Vasilić, nateravši golmana Partizana Jovanovića da prvi put vadi loptu iz mreže. Isti igrač bio je precizan i u 7. minutu, dok je Đorđević 60 sekundi kasnije povisio na 3:0.

Dvostruki strelac Stefan Mladenovski ekspresno je dokusurio rivala, pogocima u 13. i 16. minutu, kada je Crvena zvezda stigla do ubedljivih 5:0.

Uspeo je klub iz Humske da preko Kostića u 23. minutu tigne do prvog gola u meču, ali je samo tri minuta kasnije Vasilić upisao het-trik i povisio na 6:1. Konačan rezultat u 72. minutu postavio je Totić, postigavši drugi gol za "parni valjak".

Mlađi kadeti Zvezde posle ove pobede imaju čak devet bodova prednosti u odnosu na večitog rivala, ali i utakmicu više.

Golove sa ovog meča možete da pogledate u snimku od 7.30 do 29.44 minuta.